Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lent feltüntettetek vajon a...

A lent feltüntettetek vajon a legelső menzesz előjelei?

Figyelt kérdés

Hasfájás,görcsök köldöktől lefelé;fejfájás,szédülés;haspuffadás;hasmenés;derékfájdalom.

..Ha igen,mit javasoltok? ja,és a fejlettek közé tartozom,szóval fejlettebb vagyok,mint egy menstruáló barátnőm :)



Léci,gyors válaszokat kérek. :-)


2012. aug. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként igen lehetnek ezek az előjelei, nekem mielőtt megjön általában fáj a cicim és ha már megjött akkor a derekam fáj. Bár a hasmenés nem igazán tartozik a jelek közé. De a többi igen. Mire érted, hogy mit javaslunk? Ezek elmulasztására vagy ha már megjött?
2012. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy 16 éves, akkor ne aggódj.
2012. aug. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy lehet rá felkészülni?
2012. aug. 21. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz tenni, csak legyen a táskádban betét és tiszta bugyi. 2. voltam.
2012. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne aggódjon , ha még nincs 16 éves? Általában 11-13 éves korban jön meg. 10% akinek később.
2012. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetnek az első menzesz jelei, a hasmenést kivéve. Bár én nem emlékszem, hogy bármi jele lett volna az elsőnek:D

(Nem tudom hány éves vagy .. használsz-e tisztasági betétet, bár szerintem még nem:) Annyit tudsz tenni, hogy veszel egy dobozzal és használod. Így tiszta marad a bugyid, ha tényleg megjön. De mindenképpen legyen nálad betét, esetleg egy másik tiszta bugyi is.

2012. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!