Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Nagyon fontos!...

Mit tehetnék? Nagyon fontos! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2hónapja múltam 12 éves.

Szerintem túl vékony, és könnyű vagyok.

147,5-148cm körül, és 36kg. Már kezdem rosszul érezni magam a bőrömben.:/ Tudom, hogy a magasságon nem tudok változtatni, de annak is örülnék, ha néhány kg-t pakolhatnék magamra. (mondjuk örülnék ha 6-7cm-vel magasabb lennék, és 40kg felett lehetnék, de nem sokkal.)

Lehet hogy hülye kérdés, mert ugye fejlődő a szervezetem, de néha elgondolkodom, hogy később ebből nem-e lesz bajom/gondom.

A kérdésre rátéve: Tudnátok mondani ötleteket, (amik nálatok, vagy bármely ismerősötöknél bevált) hogyan tudnék néhány kg-t "felszedni" és talán valahogy magasabbnak lenni? (Sajnos lehet hogy csak ilyen az alkatom(?!))

Normális válaszokat kérnék,előre is köszönöm!


2012. aug. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél amit megkívánsz.
2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, jöhetnek még!:) Ment a zöld kezecske:)

Egyébként próbálom ezt csinálni egy ideje, de nem jutottam sokra.:(

2012. aug. 16. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, aki alapból ilyen alkatra, mint például én is. Összetenném a két kezem, ha lenne rajtam pár kiló +, de akármit/akármennyit eszek, semmi. Van, hogy egy ültő helyemben bevágok egy tábla csokit, mellé egy zacskó chipset, és az egészet kólával öblítem le. Más ember már attól hízik, ha a csokira, vagy a chipsre ránéz, én sajnos nem, pedig de jó is lenne. :D
2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:) Ugyanez vagyok énis, örülnék pár kilónak,.:D

Egyébként utolsó, Te magas, vagy inkább alacsony vagy?

2012. aug. 16. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 178-180 cm magas vagyok.
2012. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa értem:) De te legalább csak a "vékonysággal" küszködsz én meg a magassággal is, sajnos.:/ Gyűlölök ilyen alacsony lenni.
2012. aug. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!