Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám visszaállítani a...

Hogy tudnám visszaállítani a menzeszem? Többi lent

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyon sokat fogytam és elmaradt a legutóbbi menzeszem(nem élek nemi életet).

Kicsit félek hogy a következő is elfog maradni-nem akarok nőgyógyászhoz menni...

És már eszek is szinte mindent csak keveset, de mit tehetnék még h biztosan megjöjjön?

Légyszi segítsetek, tényleg fontos.



2012. aug. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, hogy rendeződjenek a problémáid, ahhoz több hónapnak kell eltelnie, kicsit meg kell hízzál!...


Én a helyedben nem rohannék nőgyógyászhoz, mert most pontosan tudod, hogy a fogyástól maradt ki a vérzésed, kell az neked, hogy az orvos teletömjön egy csomó hormonális gyógyszerrel, aminek később még több mellékhatása lesz?!...


Javaslom, hogy vegyél a DM-ben (vagy Rossmann-ban) vagy gyógynövényboltban : KING OF KINGS for woman kapszulát!...

Ebben olyan fitoösztrogének vannak (növényi hormonok), amelyek nem ártalmasak a szervezetedre, és optimális szintre szabályozzák a hormonszintedet!...

Ebből szedj reggel 2 db-ot, este 2 db-ot, pontosan 12 óránként....


De tudnod kell, hogy ezt is legalább 4-6 hónapig folyamatosan szedned kell, mire hatása lesz...


Táplálkozz rendesen, mert a szervezeted csak akkor fogja újra normálisan termelni a hormonokat, ha nem vagy túl sovány... Amíg túl sovány vagy, addig a szervezet csak a legfontosabb életfunkciókat működteti...

2012. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...mennyibe kerül az a kapszula?

Hm...azaz érdekes h egyálatlán nem vagyok sovovány-171cm vagyok és 78ról 68lettem kb egy hónap alatt...szóval még minig kéne gogyni kb 5kg-t...

2012. aug. 5. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy hirtelen fogytál 10 kg-ot...

Ez felboríthatja a hormonegyensúlyodat!...

Lehetséges, hogy úgy fogytál, hogy az alapvető tápanyagokat vontad meg a szervezetedtől és ez okozta a hormonegyensúly változást...


Én egy olyan tanácsot adtam, ami kíméletesen állítja vissza az egyensúlyt a szervezetedben!...


Az ára kb. 700-800 Ft / doboz (50db kapszula) :


[link]


FIGYELJ, hogy a FOR WOMAN (nőknek való!) kapszulát vedd meg, ez a zöld színű doboz, Dr.Chen gyártmányú!...

2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!