Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7.-es korban ha még nem...

7.-es korban ha még nem kezdett el nőni a mellem akkor mit tegyek hogy meginduljon tudom hogy ez a déenesmeg minden ilyen szöveg de mégis valami krém vagy bármi?

Figyelt kérdés
Előrre szólok légyszike ne irjatok olyanokat hogy majd megnől lessz még rá időm meg hogy ne ezzel foglalkozzak stb... kérlek az ilyen válaszolók kíméljenek! A többiek pedig se4gítsenek!
2009. júl. 14. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na megtaláltam.van több is.a VitaFREE Breastone ezt a www.szexismellek.extra.hu-n megtalálod.akkor Busen Star ez a www.natureforce.hu.van még Breast Succes ami nagyon jó és Beauty Breast.az utolsó 2 a google ban ha rákeresel megtalálod.mindegyikről olvasd el figyelmesen a tájékoztatót h megtaláld a számodra megfelelőt.sok sikert.
2009. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyik volt osztálytársamnak se nőtt még a melle, pedig már most lesz 10.-es. szerintem semmi bajod nincs csak ilyen a szervezeted. amúgy amióta úgy együtt vagyok a barátommal nekem nőttek :D és ezt ő mondta.
2009. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!