Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7.-es korban ha még nem...

7.-es korban ha még nem kezdett el nőni a mellem akkor mit tegyek hogy meginduljon tudom hogy ez a déenesmeg minden ilyen szöveg de mégis valami krém vagy bármi?

Figyelt kérdés
Előrre szólok légyszike ne irjatok olyanokat hogy majd megnől lessz még rá időm meg hogy ne ezzel foglalkozzak stb... kérlek az ilyen válaszolók kíméljenek! A többiek pedig se4gítsenek!
2009. júl. 14. 21:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát nemhiszem, hogy krém van, de menj el nőgyógyászhoz!
2009. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá krém csupa nagymellű lány futkosna az utcákon. Tudom, hogy kíméletet kértél, de akkor is csak azt tudom írni, hogy fejlődésben vagy és azon kívül, hogy türelmesen vársz, semmit nem tudsz tenni.
2009. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok. Nemrég kezdett el úgy igazán beindulni vagyis én látom, hogy beindult. Anyukámnak is 16 évesen kedzett el nőni és mára jó nagy mellei vannak jó nem olyan mint egy nagy görögdinnye de azért van. Mondjuk lehet attól is, hogy 2 gyereket szült. Nyugi egyszer neked is megnő és majd visszasírod azt amikor kicsi volt:)
2009. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
osztálytársam 9edikes nincs még semmi melle. szal ne aggodj. krémek nincsenek legfeljebb annyit tudsz csinálni hogy kitömöd a melltartót
2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
21:53-as vok megint kitömés helyett inkább push-up os melltartó viselet szerintem. Mégiscsak kényelmesebb mintha kitömnéd netalántán zoknival...mint a régi szép időkben:D
2009. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kb senki nemírna neked, ha csak azírhatna aki tud rá megoldást :D

mert egyszerűen nincsen.

várni kell és ennyi. törődj bele.

2009. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 7.-es vagyok, mármint már 8.-os leszek. :) Nekem már kezdett egy kicsit növekedni. Már szeretném ha lenne valami formája és nagyobb lenne, de sajnos ez van. És szerintem krém nincs rá, majd megnő. ^^
2009. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkitől... már teljesen kétségbe vagyok esve mert mindenkinek van már csak nekem nincs és ez lég kellemetlen! :(
2009. júl. 15. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy csak így. Szinte minden tizenéves ilyen. Majd lesz, de mint már írtam én 16 vagyok és nemrég kedzett el beindulni a növekedés. Egyébként meg 20-22 éves korig is nőhet, de akár tovább is. Szóval van időd, és az idő mindent megold. Ne légy türelmetlen (mondjuk én is az vagyok:D) de kikell várni. Egyébként meg mindenhol azt hallom, hogy vannak olyan pasik akik a kis mellű nőkre buknak (a nagy mell már annyira nem is hódít) sok sztárnak is kicsi a melle, ha megfigyeled és büszkék rá, nem szégyellik.
2009. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van rá kapszula.ilyen gyógynövény boltokban árulják meg patikában is lehet kapni,mivel fejlődő szervezet vagy nem hiszem h jót tenne a hormonháztartásodnak ha szednéd de menj be és kérdezd meg.nem tudom a nevét de megkeresem és írok.remélem h segíthettem.egy szilikon cicis
2009. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!