Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruál még valaki?

Menstruál még valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap megjött, de ma olyan görcsölésem van, hogy munkába nem tudtam menni. Veszem be a gyógyszert reggel délben is vettem be, de van egy enyhe görcs ami nem múlik. Holnap jobb lesz de már kaparom a hátam mert elegem van !

Van valaki akinek megvan?esetleg görcsöl is?



2012. júl. 16. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
bocs de Te attól jobban fogod érezni magad ha más is szenved? Mindig ilyen erös fájdalmad van? lehet utána kéne járni ha eddig nem tetted hogy normális-e mert utalhat egykét dologra....
2012. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
tök mindegy kinek van még meg!
2012. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves első!szó sem esett a kérdésemben arról, hogy örülnék ha más is szenvedne! de nagyon kedves a megszólalásod! gratulálok!
2012. júl. 16. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az algoflex m és a melegítő zselés párnám szokott segíteni,enyhíteni a görcsöket.Amíg nem volt ilyen melegítősöm,addig egy kispárnát szoktam rárakni.Az is jó volt rá.

Remélem hamarosan enyhülnek a görcseid és jobban leszel!

2012. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szombaton jött meg.

Pokolian görcsöltem, csak ültem és görnyedtem, már a sírás kerülgetett. Cataflamot szedek, de azt sem akarok mindig bevenni, mert hozzászokik a szervezet és akkor később már nem fog hatni. Így amikor itthon vagyok csak betétet használok és nem veszek be gyógyszert, ha nem muszáj. A házi orvosom azt mondta, hogy amikor görcsölni szoktam ne használjak tampont, mert az is okozhatja a görcsöket. Igazából ha itthon vagyok, jó nekem a betét is, nem okoz gondot, hogy azt használok.


Ebéd után pihenni akartam, de nem tudtam elaludni, annyira rosszul voltam. Pedig ilyenkor egy jó nagy alvás csodákra képes, csak hát tudni kéne elaludni. :D


Végül már kínomba kamillateát főztem, amit amúgy nagyon nem szeretek, de görcsoldó hatású. És tádám, megittam melegen, 5 perc múlca kutya bajom se volt.


Ajánlom a kamillateát, a legtöbb háztartásban amúgy is van, hiszen sok mindenre jó, egy próbát mindenképpen megér. :)

Jobbulást!

2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tudom az Algoflex M-et ajánlani, direkt erre van és nagyon jó. Emellett én beülök a zuhany alá egy órára ilyenkor, engedem a jó meleg vizet, az is szokott segíteni. Ki kell bírni.
2012. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már enyhültek a görcsök, most mindjárt veszek egy forró zuhanyt! És köszönöm! :)
2012. júl. 16. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvan, ha már így megkérdezted :D

Szerencsére nem görcsöltem, mert éjszaka jött meg, gondolom átaludtam.

2012. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!