Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruáció? 13/L

Ez menstruáció? 13/L

Figyelt kérdés
Tegnap amikor elmentem wc-re láttam hogy véres a bugyim,de semmi görcsölésem nem volt.Estére beraktam egy betétet,és amikor reggel megnéztem nem volt benne semmi......ez lenne az első és nem tudom hogy most ez mi volt.....

2012. júl. 16. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy baj. Az elején az is normális, ha több hónap kimarad. De azért ha 6 hónap után se jön meg a rendes menstruációd, akkor orvoshoz kell menni.
2012. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Előző voltam.

2012. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és a segítségeket :D
2012. júl. 16. 15:49
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

nekem is így volt az első! semmit nem éreztem, majd reggel amikor felkeltem akkor a betét teljesen tiszta volt, egy csepp nem volt rajta, aztán a wc-n már azért erősen kifolyt...:D de még mindig jobb, mert a betét nem hiszem, hogy el tudta volna szívni olyan gyorsan. ma du. jött meg a 3., 8 nap késéssel. délután láttam hogy véres a bugyim, tettem be betétet, fél 9 körül pedig cseréltem, nem volt sok.. azóta pedig szintén, minimális jött..

ha szeretnél beszélgetni, írj privit! :)

12/l

2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) amúgy anyukám azt mondta hogy ez még nem az hanem egy jelzés hogy nemsokára jön mert ha az lett volna akkor másnap is lett volna meg utána való nap is... meg igazából anyukám nőgyógyász asszisztens :)
2012. júl. 17. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!