Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt menstruációnak lehet nevezni?

Ezt menstruációnak lehet nevezni?

Figyelt kérdés
1 héttel hamarabb jelentkezett mint kellett volna, és kb 3 napig tartott..először nyálkás vér, majd egy nagyon kis vérzés és ismét nyálkás vér. Vártam vele hátha megjön rendesen abban az időpontban mikor kellene (1 héttel később) de nemjött. Ez csak ilyen szerencsétlen volt ebben a hónapban? mert ilyen még nemtörtént (3 éve menstruálok, inkább késni szokott mint hogy hamarabb megjöjjön)

2012. júl. 15. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
szükséges orvoshoz mennem?
2012. júl. 15. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez menstruáció volt, nem kell belőle problémát csinálni, várd meg a következő hónapot, ha akkor is ilyen lesz, és hamarabb jön meg, felkeresheted az orvost.
2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A menstruációs ciklusod ideje változhat nekem is nemrégiben állt át 28 napra azelőtt 34-38 nap volt és én 5 éve menstruálok, szóval szerintem csak akkor lehet baj ha 10-15 nap után jön meg.
2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha más tüneted nincs, akkor semmi gond.
2012. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!