Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Masok is szenvednek igy (mert...

Masok is szenvednek igy (mert ezt, annak lehet nevezni)?

Figyelt kérdés
Nem ertem,mindig szortelenites utan...par napra csupa piros folt es pattanas a ket labam.Probaltam borotvaval,kulonbozo szortelenitokkel,de mindig nagyon csunya.Most keszulok penteken doktorhoz,mert nagyon csunya,rovid nadragot sem tudok huzzni.
2012. jún. 20. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek vele, epilátorom van, ha a legkisebb fokozattal csinálom, akkor is kipattogzik, utána bekenem nyugtató krémmel, de 2 napig ég a lábam és tele van piros pöttyökkel, mire rendbe jön, már kezdhetem előről a szőrtelenítést, így aztán soha nem mehetek ki fedetlen lábbal, mert ronda. :-))))))) Borotválás után ugyanez van.
2012. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt sokáig. Egyrészt nagyon jó minőségű női borotvát javasolnék, nem az eldobhatósat, hanem aminek a fejét tudod cserélni. Másrészt borotvahab helyett én Saforelle intim lemosót használok, a vizes lábamat azzal kenem be, és úgy borotválom le, aztán leöblítem. Sőt azzal is mosakszom. Nem egy nagyon olcsó megoldás, de nekem nagyon bevált! (Nevetni fogsz, a nődokim javasolta, mikor meglátta a lábamat kipattogva, hogy próbáljam meg így, mert intim területnél is szokott segíteni a kipattogzáson.)
2012. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!