Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél napja fura folyásom...

Másfél napja fura folyásom van, ha lehet ezt annak nevezni. Mitől van, mi lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon ciki...nem is tudom h mondjam. Soha semmi panaszom nem volt ott lent, de pár napja ilyen darabos sűrű, fehér "folyásom" van. Nem viszked ott lent, gyakran tisztálkodom, és nyilvános wcre se ülök rá. Valami ötlet ? December 1-ig a nőgyógyászom szabadságon van :S Azonnal forduljak más orvoshoz vagy annyit még várhat ?
2010. nov. 20. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem várnék semeddig, holnap vennék egy Canesten combit, 3 nap alatt elmulasztja, mert szerintem ez egy gombás fertőzés.
2010. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanácsos azt úgy használni, ha orvos nem látott ? Nem lehet valami bajom tőle? És ha esetleg nem gombás fertőzésről van szó, de én ezt használom, akkor se árthatok magamnak ? Bocsánat a tájékozatlanságomért,de tényleg soha semmi ilyen nem fordult elő velem.
2010. nov. 20. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan fertőzés, de én nem várnék vele decemberig. Semmi baj nem lesz, ha egyszer egy másik orvos vizsgál meg. Most még nincs más tüneted, de lehet, hogy 1-2 napon belül a falat fogod kaparni, annyira fog égni, viszketni vagy éppen elviselhetetlenül büdös lesz. Arról nem is beszélve, hogy amíg nem kezelnek téged és a párodat is, addig semmi szex! Tényleg várnál decemberig? :)

Az otthoni kezelésektől óva intelek, ha rosszul választasz, lehet, hogy ideiglenesen elnyomja a tüneteket, de a valódi problémát nem oldja meg. Ettől függetlenül lehet, hogy az orvos is a canestent fogja javasolni, de ezt bízd rá, hogy a vizsgálat alapján eldöntse.

2010. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!