Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab utáni első menstruác...

Missed ab utáni első menstruáció alkalmával használhatok tampont?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem lehet így utánanéztem de nem jutottam semmire van aki szerint igen van aki szerint nem. Olyat olvastam, hogy tudjon ürülni, tisztulni azért nem szabad tampont használni legalább az első mensikor, ezért döntöttem úgy, hogy jó most kibírom a betétet de ilyen melegbe... nem szeretném! Lehet valami baj, ha a tampon mellett döntök?
2012. júl. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nögyógyászodat.
2012. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel kistelepülés csak heti 1x van rendelés itt és csak ennek a rendelőnek a számát tudom és neten se találtam semmit. Gondoltam holnap felhívom az SZTK -t de egy idegen dokinak rövidített beszámolót tartani telefonon ... :S
2012. júl. 9. 16:41
 3/5 anonim válasza:
Én a műtét miatti vérzésnél még betéteztem, de az első mensinél már tampont használtam és semmi bajom nem lett (kb 8 héttel műtét után jött meg)
2012. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én használtam utána,semmi bajom nem lett.
2012. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tampont használok de napok óta fáj alul a hasam. Nem tudom, hogy a tampon miatt e vagy felfázhattam. Eléggé lent fáj és ha kívül nyomkodom úgy nem érzem.
2012. júl. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!