Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva torna? Nektek bevállt?

Aviva torna? Nektek bevállt?

Figyelt kérdés

Nyaralás miatt előrébb kéne hozni a menzeszemet 2-3 nappal. Ez az Aviva tornával lehetséges? Letöltöttem PDF formába a könyvet,de nem tudok kijönni belőle.

Valaki tudna segíteni?


2012. júl. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A menstruációt nem lehet befolyásolni semmivel!!!
2012. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 évesen nem kellene tologatni a ciklust semmilyen módszerrel. Hagyni kell a hormonrendszert beállni és végezni a dolgát!
2012. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok és már 2és fél éve menstruálok.
2012. júl. 8. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
ha megírod privátban az email címed, tudok neked könyvet küldeni, most szedem ncoreról, engem is érdekel.
2012. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

csak a könyvön nem fogtok kiigazodni. nekem sem ment. elmentem tanfolyamra és igy rögtön érthetö. de gyakroló orából is kell pár mivel elsöre nem lehet megtanulni.

Amugy bármilyen problémád van nem elég csak azokat a gyakorlatokat csinálni hanem az egész komplett torna kell.

2012. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
ja és nem 1-2 hét torna után van hatása hanem pár honap utána. Szoval a nyaralásig nem történne semmi és lehet tényleg nem is lehet alkalmazni 18 év alatt mivel nincs kialakulva a hormonrendszered.
2012. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1. Húzd be, nyomd be a hasad alsó részét egy erős behúzással, úgy, hogy az legyen az érzésed, hogy a hasad alsó része hozzá akar tapadni a farkcsigolyádhoz.


2. Tarts ezt a helyzetet, amíg 10-ig számolsz (10 másodperc) normál légzés közben.


3. Engedd ki az alhasat, amíg 4-ig számolsz (4 másogpercnél NEM hosszabban).


4. Ismételd az alhas behúzását , amíg ellazulsz, negyed- vagy félórán keresztül alkalmanként.


Végezheted nyolcszor-tízszer (a napi munkád, járás során, utazáskor, állás közben. ) A leghatékonyabb a gyakorlat gyors járás, sietés közben.


Figyelem, nem elég csak megmozdítani a has alsó részét, hanem húzni kell a farkcsigolyához, szinte odatapasztani.


Ha megjött a mensid, nem kell tovább végezni a gyakorlatot. Ezen a napon igyál több folyadékot a megszokottnál. A legjobbak a meleg, cukormentes italok. A tej nem jó!


Remélem segítettem! :)

2012. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!