Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölök mostanában...

Miért görcsölök mostanában ilyen erősen?

Figyelt kérdés

13éves korom óta menstruálok, már lassan 12 éve. Soha nem voltak erős görcseim, talán az első 1-2 napban nagyon enyhén. De általában tudomást sem vettem róla, olyan jelentéktelen volt. Gyógyszert sem szedtem soha

De néhány hónapja kibírhatatlanul fáj, néha annyira hogy már szédülök is tőle.

Mi lehet ennek az oka? Mitől lehet hogy 11-12 év után ennyire megváltozik?


2012. jún. 27. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is változik. Mikor anno megjött, nagyon erős görcseim voltak. 18-20 éves korom körül azután észre sem vettem. Azóta vannak olyan hónapok, hogy semmi gondot nem okoz, de vannak olyanok is, - mint például most- hogy majd megőrülök a görcsöktől. A nőgyógyászom megvizsgált, nem talált semmit. De azt mondta, még szabályos a ciklus, az ilyenek beleférnek. ( Most éppen meleg sóval a hasamon írom ezeket, az egy kicsit segít)
2012. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!