Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt a neten nögyogyász...

Van itt a neten nögyogyász aki válaszol a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
kezdek begolyozni ugyhogy jo lenne...
2009. júl. 7. 16:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ha ilyen vagy nem kell irni ennyi.... nem tudsz te semmit én járok orvoshoz és képzeld semmit se irtak arra ami bajom volt na de mind1 okoskodj csak mindenki azt mondta menyek orvoshoz de semmit se tett na mind1 tényleg nem akarok ebe belemeni de ne okoskodj itt köszi
2009. júl. 7. 21:28
 12/13 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu
2009. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha nem konkrét problémáról van szó, hanem kérdésről, akkor amúgy is jobb szerintem a neten megkérdezni a dokikat, a fentebb ajánlott oldalakon, egyrészt, mert többek véleményét is olvashatja, másrészt meg én is jártam már úgy, hogy egy kérdésemre a doki a rendelőben csak felületesen válaszolt, sőt, mondta is, hogy nem most kéne ebbe belemennünk, mert kint vár a sok beteg. valóban sokan voltak a váróban, nem is nehezteltem ezért a dokira, érthető, hogy nem az én kérdésemmel akart foglalkozni, csak ugye, ez is még egy indok arra, hogy inkább neten jó kérdezősködni.
2009. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!