Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt a neten nögyogyász...

Van itt a neten nögyogyász aki válaszol a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
kezdek begolyozni ugyhogy jo lenne...
2009. júl. 7. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
miért nem mész el személyesen, és akkor nem golyóznál be, meg itt sem kéne 4 formában ugyanazt megkérdezned.
2009. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én itt szoktam kérdezni, s elég hamar küldik a választ.

[link]

2009. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
ja-ja. pl. házipatika.com
2009. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs, 2. nem néztem, mit linkeltél be, csak annyit figyeltem, hogy ott egy link.
2009. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1sönek azért mert az orvos akihez mentem volna ma... szabadságon van 3hétig és ne kérdez hanem válaszolj....
2009. júl. 7. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
van ás orvos is a világon. És te meg ne feleselj hanem menj orvoshoz a nőgyógyászati problémáiddal. ha már nő vagy.
2009. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom, kinek képzeled magad utolsó!

de biztos vénasszony vagy, azok szoktak így beszélni, azt hiszik, ők mindenttudó, tökéletes, felsőbbrendű lények.

2009. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
27 éves vagyok anyukám és egészségügyben dolgozom, és ki vagyok borulva hogy nők nem mennek orvoshoz ha baj van lent, hanem kérdezgetnek meg húzzák halasszák meg otthoni csodagyógyszerek. 2 barátnőmet vesztettem el ményak rákban az egyik 3 gyereket hagyott maga mögött. Ha elmondják itt hogy itt fáj meg ott fáj, itt szúr ott szúr az rendben van, de mikor kirészletezve leírják ahelyett hogy orvoshoz húznának ( mert ugye ez kényelmesebb) az igenis kiakaszt. a kérdező meg harmadjára tette fel ugyanazt a kérdést. remélem kielégitődtél ezen a szép nyári napon öreganyám.
2009. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
remélem, azért a betegednek nem szoktad mondani, hogy: ne feleseljen! :D
2009. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
nem vagyok orvos, de kérdező stílusát tükröztem, mert ő azt irta nem kérdéseket irjak hanem válaszokat :) és anők egészsége pont a két eset miatt ami közvetlenül érintett vagyok ilyen elszánt, néha túlzásokba esően is. De még mindig jobb mint azt írni hogy vegyél magadnak kúpot azt kezeld magad nesze. aztán kiderül később hogy mennyi gondot okozott neki hogy akkor nem megfelelően kezelte magát vagy sehogy.
2009. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!