Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzésem van. Rákszűrése...

Közti vérzésem van. Rákszűrésem P2, tehát az jó?

Figyelt kérdés
Jövőhéten mennem kell laborba,ahol a hormonszintet és a pajzsmirigyet nézik.Az orvos azt mondta,ha ez mind rendben,akkor egézségügyi kaparást kell csinálni,ha jól értettem.De az érdekelne,hogy ha eddig soha nem volt ilyen jellegű problémám,és valóban a hormonháztartásom? borult fel,ez vajon mitől lesz?Mi befolyásolja?Tehetek én valamit,hogy rendbejöjjenek a hormonjaim?Légyszi ne nevessetek ki,nem értek hozzá,és eddig még nem volt hasonló.
2012. jún. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem avyg szűz,élsz nemi életet akkor a P2 tökéletes.
2012. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A P2 jó, nem az a gond. Vélhetően tényleg a hormonjaid, ez pedig bármitől előjöhet, alkati tényezők, stressz, környezeti ártalmak. Senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi okozza. Gyógyszeres kezelést fogsz kapni és a doki megmondja majd, hogy javasol-e mellé teát, egyéb kiegészítő kezelést. Nekem pl azt mondta, hogy most még ne keverjünk be mással, látni szeretné, hogy milyen mértékben javul az állapotom az ő általa javasolt adagolástól.
2012. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

36vagyok,már nem szűz,ez tetszett!

Na szóval,én konkréten nem érzem stresszesnek az életem,vagyis nem jobban mint ezelőtt.Kicsit fogytam,kb6-8 kilot,de ilyen is előfordult korábban is.Két kicsim van,hamar egymás után,pedig 10 évig próbálkoztunk.Gyógyszert semmit nem szedek semmire.Lehet,hogy a korom miatt már másképp reagál a szervezetem a változásokra?

Köszönöm a válaszaitokat.

2012. jún. 22. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd, még a vegyszerek is lehetnek felelősek, amiket nap mint nap belélegzünk, megeszünk a gyümölcsökkel, lehet, hogy mostanra telítődött a szervezeted pl. de ismétlem, én kérdeztem a dokimat és nincs konkrét magyarázat, hogy mitől van egyre több pajzsmirigyes beteg, miért van egyre több autoimmun beteg vagy pco-s. Ilyen világot élünk, majd kitalálják 50-100 év múlva, hogy ez vagy az a permetezőszer az okozója a megbetegedéseknek, hogy a vízben mégis magas a kálium (most csak mondtam valamit), emiatt sok a rákos, vagy Csernobil vagy Isten tudja. Azért az is kérdés, hogy 10 évig miért nem jött össze a baba, lehetett már ott is valami, aminek a tünetei most jelentkeztek. Persze majd kérdezd meg a dokit, ha érdekel, hogy ez mitől lehet, de gyanítom, hogy szét fogja tárni a kezeit.
2012. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!