Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a havi...

Miért nem jön meg a havi vérzésem? ( többi lenn )

Figyelt kérdés

Nem jött meg egy hónapig és elmentem orvoshoz. Azt mondta hogy a méhnyakamnál van egy seb ( ennek utána néztem és az olvasottak alapján nem olyan vészes mint ahogy jól rám ijesztett ). Elküldött egy rák szűrésre. Írt fel gyógyszereket is. Vártam egy kicsit hogy magától megjöjjön de 2 hónap után kezdtem depis lenni és elkezdtem szedni a gyógyszert amitől persze megjött. Az lenne a kérdésem miért nem jött meg ? ( a stressz miatt még nem volt ilyen bajom ) 22 éves vagyok és rendszeres nemi életet élek több mint egy éve. Olyanoktól szeretnék válaszokat kapni akiknek volt valami hasonló problémájuk, elsősorban nőktől persze, és válaszokat szeretnék :)

Sajnos az orvos eléggé lekezelő volt velem, szóval tőle többet nem is várok. ( amúgy 2 hét múlva jön meg az eredmény )


2012. jún. 4. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mondott semmit, mi innen a monitor mögül mégis honnan tudhatnánk, hogy miért nem jött meg?

Vmi hormonprobléma lehet, ezen kívül a franc se tudja. Ötezer meg egyféle hormonbaj okozhat menzeszzavart.

2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!