Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van a sötétes vérzés és...

Antonia30 kérdése:

Mitöl van a sötétes vérzés és erösebb a vérzésem?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem abban segiteni hogy mikor kimegyek pisilni sötét szinü vér folyik ki pisilésnél vagy után?ma van a harmadik napja hogy menstruálok.szedek erösebb vérzésre dicynone vérzéscsillapitot.és szerintetek ha semmit nemtaláltak nálam ultrahangon a nögyogyásznál akkor miért van erösebb vérzésem?négy babát szültem ,és szülésem ota ez a negyedik menstruáciom csak hát mindig erös szokott lenni.olyan mintha a negyedik baba után megváltozott a vérzésem de nemértem miért.amugy spontán szültem,és egyátalán nem szoptatok.32 éves vagyok.
2012. jún. 11. 17:32
 1/1 Lin71 ***** válasza:

A nem szoptatás gond lehet.

Lehet némi hormonváltozás történt így a negyedik csöppség után, ez sok emberrel előfordul.

Barnás attól lesz, hogy alvadt a vér.

És nem mindegy, hogy a hüvelyedből folyik ki a "sötét szinü vér", vagy a húgycsövedből, mindkettő más miatt lényeges.

Ha még csak 32 vagy, és ez a negyedik gyerek, akkor lehet a tested már nem bírja úgy a strapát, mint korábban.

Mert ha jóindulatúan számolok, akkor átlagosan kb 2-2,5-3 évente jött egy baba.

Azért ez elég megterhelő ám egy női testnek, szinte alig volt ideje regenerálódni, máris jött a következő...

2012. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!