Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mit jelent? Kis...

Most ez mit jelent? Kis felvilágositást kérnék szépen!

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 2 napja késik a menstruációja! Az előző május 29.én jött meg neki!a ciklusok hossza 34 nap, de rendszertelen neki 17 éves! Mértük a hőjét reggel 36 fok déltuán folyamán pedig 36.7! A hüvelye kicsit lúgosabb és mondta hogy váladék ki is jön a hüvelyen át! A hasa alatt is fáj neki, ahol egyébként szokott is neki a ciklus előtt azt mondta néha kicsit néha jobban, de kibirhatóan...Ezenkivül pattanások is vannak az arcán, ami szokott neki jönni a menzisz előtt! Akkor ez mit jelent, hogy meg fog neki jönni vagy?
2009. júl. 4. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg meg fog neki jönni, de ezt ma már kérdezted egy másik rovatban. Ha pár napon belül mégse jönne meg, vegyetek tesztet.

De azt ne várd, hogy valaki itt most 100% biztosra megmondja, hogy mi lesz. Nem tudhatjuk, úgyhogy türelem!

2009. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom nem is várom el...köszönöm szépen...
2009. júl. 4. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 2 napot késik még semmit nem jelent. Akkor kezdjetek el igazán aggódni, ha 2 hetet késik.

Akkor már érdemes tesztet csináltatni.

2009. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó én különben próbálok okosabb lenni ezen téren és hasznosabb infókat szerezni, mert érdekel a téma mivel szerintem illik mindenkinek (első sorban a fiatalokra gondolok) elsajátitani a szükséges alap információlat
2009. júl. 4. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
És inkább ideges tipus vagyok az a baj, majd megpróbálom leküzdeni valahogy és nyugodtabb maradni, mert igy a barátnőmet is idegesitem és + az miatt is késhet neki
2009. júl. 4. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog neki jönni hamarosan.

De ha ennyire idegesek vagytok vegyetek tesztet. Csak nehogy te pisilj rá amennyit aggódsz :D :)

2009. júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha rendszeres, ha nem, 2 nap az nem nap =)
2009. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!