Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon mi lehet? (bővebben...

Ez vajon mi lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Voltam már párszor felfázva, úgyhogy most is egyből észrevettem, hogy mi a helyzet. Pisiléskor csíp, de nem véres és előtte pár nappal viszketett a hüvelyem (ami nálam érdekes módon a felfázás első jele). Viszont tegnap észrevettem pisiléskor, hogy kicsi fekete valamik vannak a vizeletemben. Gondoltam nem lényeges. Ma megint ugyanezt vettem észre. Ezek mik lehetnek? És mit tudok kezdeni a felfázással? Nem ez az első alkalom sajnos. A patikában ilyen gyógyfüves szirupokat adtak, de képtelen vagyok meginni mert valami iszonyat. Legutóbb mikor megpróbáltam leerőltetni kihánytam. Úgyhogy valami gyógyszer kellene. Javaslatok?
2012. jún. 15. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszert inkább orvos írjon ki. Azok a kis fekete izé, lehet, hogy vesehomok. Menj el egy urológushoz!
2012. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Egy alapos urológiai vizsgálatra van szükséged!
2012. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!