Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ez minek a jele?

Vajon ez minek a jele?

Figyelt kérdés
Nagyon fájni szokott a derekam, reggelente szédülök, és elég sűrűn napközben is, elég zavaros a menstruációm, sok olyan dolgot kívánok amit eddig utáltam, és sok olyan dolgot "lefujjozok" amit eddig imádtam..Emellett izületi fájdalmaim vannak, és akármennyi is fogyózok, mostanában megállt a fogyásom és egyszerűen nem tudok fogyni, és a hasam duzzadt sokszor.. Na most a gond az az, hogy én utoljára decemberben voltam voltam férfival, tehát terhes nem lehetek...Vagy igen? Létezik ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 11. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor már 6 hónapos terhes lennél, szerintem látszana rajtad csinálj egy teszetet menj orvoshoz ha ez megnyugtat hátha tud segiteni
2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Doki!!!
2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan csak az elevnszülő halaknál van, hogy elraktározzák a spermákat. Ha 6-7 hónapos terhes lennél már igazén látszana nem?:) Amúgy szerintem keresd fel a nőgyógyászod.
2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rossz kategória.
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az ami miatt kicsit megijedek... mert a tünetek ugyanazok.. de végül is egyik ismerősöm 6 és fél hónaposan vette észre, hogy terhes és akkor is csak véletlen..De holnap veszek egy tesztet, és ha negatívat mutat akkor elmegyek egy orvoshoz. Köszönöm a válaszokat. :) És bocsánat, hogy rossz kategóriát választottam.
2012. jún. 11. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhesség jele nem lehet, mert a baba mozgását nem lehet nem észrevenni! Szedjél magnéziumot és vitaminokat, valamint probiotikumot.
2012. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy sűrűn érzem, úgy mint ha a hasamban "idegrezgések" lennének....
2012. jún. 11. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet, csináld meg.

Magad megnyugtatására.

Mit jelent, hogy zavaros a menzeszed? Megjött, csak összevissza? Mennyiségre normális volt, vagy kevesebb?

2012. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os!


De, előfordulhat, hogy valaki nem érzi a baba mozgásait.

Hihetetlen, ritka, de létezik!

Az is megesik, hogy egyáltalán nem látszik, hogy terhes valaki. Úgy fekszik a baba (oldalt), túlsúlyos az anyuka... többféle oka lehet. Azt mondják, a nem akarat gyerekek is jobban rejtőzködnek.


Nagymamám a háború után 48 kilóval szült egészséges 3 kilós gyereket. Nem akarták kiadni neki a "terhes csomagot" (pelenka stb. - amolyan ingyenes kezdőcsomag), mert nem hitték el, hogy terhes.

2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!