Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tesztek azért, hogy a...

Ti mit tesztek azért, hogy a gombás fertőzés ne térjen vissza?

Figyelt kérdés

Állandó visszatérőm a gombás fertőzés, és már nem tudom, mit tehetnék ellene.


Törölközők, ágyneműk mosása 90 fokon, az megvan. Rendszeres WC-ülőketisztítás, pipa.


A fehér ruhákat hipóban lehet fertőtleníteni, de a színeseket nem. Ti arra mit használtok, hogy ne menjen tönkre?



2012. jún. 14. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha állandóan visszatér akkor az vagy nincs kikezelve rendesen, vagy nem kívülről kapod el, hanem benned van, és a kezeléssel, mindig csak elnyomod a külső tüneteket.
2012. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha van partnered, őt is kezelni kellene.
2012. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nincs partnerem.


Dokikhoz járok évek óta, kaptam már sok gyógyszert, de mindig visszajön. Én már nem tudom, mit csináljak.

2012. jún. 14. 16:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
candida diéta, immunrendszer erősítés.
2012. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tangát, műszálas, szoros bugyikat felejtsd el! Szintén felejtsd el az illatosított intim cuccokat!
2012. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A nemiszervek túlzott tisztítása is kerülendő, próbáld ki az enyhén ecetes vizes irrigálást, ezt nőgyógyász ajánlotta.
2012. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Műszálast nem viselek. A diétát még nem próbáltam.


És mivel lenne szabad tusolni? Egyik orvos azt mondta, hogy sima vízzel, de nekem az nem tetszik. Valaki azt mondja, hogy intim mosakodóval, mások meg azt, hogy az árt. Már végképp nem tudom, mit használjak. Most Palmolive-el szoktam tusolni.

2012. jún. 15. 11:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Heti egy-két alkalommal lehet intim mosakodót használni, máskor elég a sima meleg víz.
2012. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet kapni DM-ben szappanmentes, illatmentes tusolót, az nagyon jó.
2012. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és már nem tudom, mit tehetnék ellene... kezdesnek olvasd el a "Lelek nyelve a betegseg" cimu konyvet.
2012. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!