Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombi vagy Canesten...

Canesten Kombi vagy Canesten Kombi Uno?!

Figyelt kérdés
Kisebb viszketést éreztem a hüvelyemnél, megnéztem és piros volt, majd jött is a túró szerű folyás. A patikában kértem canesten kombit, és ezt az unós változatot kaptam. Meg voltam lepődve, de nem foglalkoztam vele, míg nem rájöttem, hogy ez 500 mg-s és csak egy szem tabletta van benne. Akkor a sima Canesten Kombit már nem is lehet kapni? Nekem ez a Canesten Kombi Uno 1 szem nem volt elég, vehetek még belőle? Tavaly nyáron a sima Canesten Kombit használtam a 3 tablettát, és minden rendben volt mostanáig.

2012. jún. 4. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Szia,

inkább menj el orvoshoz és kérj másik gyógyszert. A canestennel az a baj, hogy hozzászoksz és nem fog segíteni. (ezt nekem orvos mondta)

2012. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Ne kísérletezz semmivel, hanem menj orvoshoz!
2012. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Ezt nem ismerem, a Canesten Kombi segített nekem is.
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj én is ezt a hülye Uno-t kaptam tegnap a gyógyszertárban... az az 1 kúp annyit jelentett, mint halottnak a csók. És még csak nem is volt olcsóbb, és semmit se ért, kidobott pénz az ablakon... 1 nap alatt nem lehet csodát tenni, nem tudom ki találta már ki ezt az újitást...
2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!