Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen következményei lehetnek?

Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ha valaki nagyon sok ideje gombás, és nem kezeli, milyen következményei lehetnek? A Canesten krém nektek (akiknek volt hasonló problémátok, és azt a krémet használta) jól használt? És ha nem viszket, meg nem csíp, honnan tudhatom, ha gombás vagyok?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 18. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hála az égnek én nem éltem át ilyet, de láttam egyet s mást.

Attól függ hol van a gomba. pl ha lábujjkörömnél, akkor le kell húzni a körmöt(mármint az orvos megcsinálja) és kezelni kell, állandóan kenni különböző kenceficékkel. Szóval érdemesebb már akkor kezelni mikor még nem terjedt el nagyon..

googlebe beirod hogy lábgomba szerintem jó sok képet dob majd ki. akkor már lesz fogalmad arról hogy hogy néz ki

2012. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nők egézsége..

szerintem a hüvelygombára gondol:)

2012. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mivel canesten hüvely gomba, ha nem oda használod bolond vagy:D

Nekemis van valamim bekentem canestennel csak rontott szóval irány nődoki..

Ha mégsem gombád van akarod azt hogy elfekélyesedj meg gennyezzen ott a későbbiekben akár a hüvelyedbe belemennyen? Inkább menny el hiddel nekem sem akarózik főleg hogy sose voltam.

2012. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelik megfelelően a hüvelygombát, akár meddő is lehetsz. Megfelelő kezelést viszont csak orvos ajánlhat vizsgálat után, mivel több oka is lehet a gombának.
2012. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem viszket, nem csíp, nem folyik sárgán-zölden, akkor miből gondolod, hogy gombád van?
2012. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még régebben gombás voltam (ott) és akkor használtam a Canesten krémet, de nem vagyok biztos abban, hogy most nem vagyok az. Tényleg csak nagyon ritkán szokott viszketni, de lehet, hogy akkor az az, +ha pirosabb, akkor az is azt jelentheti, hogy gombám van?

De mindenképpen elmegyek nődokihoz, bár nincs sok kedvem... Köszi a válaszokat!

2012. máj. 19. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hónapja visszatérő hüvelygombától szenvedek egy antibiotikumos kúra miatt, és nekem sosem büdös, sosem csíp, sosem viszket, egyszerűen csak folyásom van. A hüvelygomba egyértelmű jele a viszketésen kívül az, hogy a folyás fehér darabos.

A Canesten egy jó dolog, kipróbálhatod mivel volt már gombát, így gondolom meg tudod állapítani hogy most az e vagy sem. Ha viszont 3 nap után nem enyhülnek a tünetek akkor doki.


21L


21L

2012. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!