Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » *Eleső tampon felhelyezése*...

*Eleső tampon felhelyezése* Nektek hogy ment? Én egyszerűen nem találom az irányt. :S

Figyelt kérdés
13/L

2012. jún. 2. 22:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Első* :)
2012. jún. 2. 22:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz vele, mikor erős a vérzésed. Kicsit hátrafelé kell tolni. De ha nézel egy oldalnézeti képet egy nőről (ami egyébként szerintem a tamponos papíron is van), akkor látható, hogy merre dől a hüvely.
2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma jött meg, és elég erős. Már néztem képet, olvastam is több oldalt de valahogy mégse sikerül. :S
2012. jún. 2. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
A legkisebb méretűvel próbálkozol?
2012. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy minit. Tedd a hüvely bementhez (guggolj egy tükör fölé) és próbáld úgy betolni, hogy közben körbe-körbe mozgatod picit az ujjaddal. Így talán könnyebben megtalálod az irányt.
2012. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először nyúlj fel puncidba, és amerre az ujjad felmegy, arra kell a tampont is dugni.
2012. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most hagyd a tampont és használj betétet. A következő menstruációig van időd megismerkedni a punciddal és ha már az ujjad rendesen felmegy, akkor ha menstruálsz jöhet a tampon. Előző voltam.
2012. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2012. jún. 3. 09:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy apróság: én wc-n ülve tudtam csak felrakni, hogy széttártam a lábaimat. Meglepően könnyen ment. Odateszed a lyukhoz, és ha van vérzésed, akkor fel kell mennie. A lyukat, ha nem találod, azt meg ujjal keresgélheted :) Mini tamponnal próbálkozz először.
2012. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tampont csak a legszükségesebb esetben használj, mert az a vér, amit nem tud felszívni, csak pang a hüvelyedben, és emiatt elszaporodnak a baktériumok, és fertőzéseket okozhatnak.


Kényelem vagy egészség? Neked kell eldöntened, de tudd, mi forog kockán....

2012. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!