Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy tele van a...

Honnan tudom hogy tele van a tampon?

Figyelt kérdés
Kezdő tamponos vagyok, olvastam hogy egy kicsit meg kell húzni és akkor tudod hogy jön, de mennyi az a kicsi? Mert volt hogy meghúztam de nem jött és rá 10 percre meg már annyira tele volt hogy a betét is olyan lett.
2012. máj. 31. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
én inkább cserélem óránként, másfél óránként. higiénikusabb is, meg tuti is.
2012. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tampont csak akkor használj, ha nagyon muszáj, mert az a vér, amit nem tud felszívni, csak pang a hüvelyedben, amitől elszaporodnak a baktériumok, és fertőzéseket okoznak. Csak strandon használj, vagy intenzív mozgásnál. Strandon is maximum egy órát lehetsz tamponnal vízben.
2012. jún. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha időben cserélem akkor semmi bajom sem lesz tőle. Nyilván nem 10 órákra hagyom bent hanem 2-3 és amúgy sem pang ott semmi mert ha nagyon tele van akkor már kifolyik. És az a vér ami a hüvelyemben van steril és csak oxigén hatására kezd el bomlani (ami a betétnél viszont megvan) szóval nem kéne semmilyen fertőzést kapnom, kivéve persze ha koszos kézzel nyúlkálnék ott, amit nagyon nem fogok.
2012. jún. 1. 13:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves tampon-ellenes-kommandó! Tudom vagytok egy páran, de nem vagyok kíváncsi a véleményetekre. Szerintem a kérdést egyértelműen nem nektek írtam ki! Nem kellenek a gyerekes megjegyzések és a sunyi privát "na majd meglátod" üzenetek. Lehet menni máshova ha nincs építő jellegű hozzászólásotok.
2012. jún. 2. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig érzem, ha megtelik. Érzek egy kis bugyborékolást, utána meg azt, hogy már folyik ki, de még akkor is csak a madzagon folyik, szóval még az után is van kb. 10 perc. Akkor figyeld meg, mikor otthon vagy, kísérletezd ki.
2012. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!