Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtál már a melledben...

Találtál már a melledben csomót? Milyen volt? Én most nem tudom eldönteni, hogy a nyirokcsomó van-e megduzzadva v. valóban csomó van.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Mekkora volt?
2012. máj. 25. 10:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden valószínűség szerint egy tejmirigy duzzadhatott meg, de hogy megnyugodj, menj el nőgyógyászhoz.
2012. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ha csomó van akkor az milyen? Nekem érzékeny is, ahogy tapintom
2012. máj. 25. 10:30
 4/6 anonim válasza:
szia,én pont tegnap mentem el mammográfiára ,hát nem lettem jobban,nekem beigazolódott,hogy van ott valami aminek nem kéne.mintát vettek a mellemből,és 2 hétig kaparhatom a falat.pár hónapja tapintottam,kb 2-3 centinek éreztem.soha nem vizsgáltam magam,de ez mégis feltűnt,hogy eddig nem volt ott.menj el dokihoz,hog választ kapj.Nem mondom,hogy kimondottan érzékeny,inkább a tudat,hogy van ott valami amiatt néha azt mondom,érzem,hogy van mellem,ha érted mire gondolok.én 1 éve hagytam abba a 2 éve tartó szoptatást,és azt gondoltam,talán ez azok.Főleg,hogy egyik napról a másikra.a doktornő szerint nincs így.minden jót neked!
2012. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért van az orvos, hogy ő majd megvizsgálja, és eldönti milyen csomó van a melledben!
2012. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10.39-es válaszolóhogy vagy?,van már valami eredmény?
2012. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!