Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lett egy csomó a nyakamon, mi...

Lett egy csomó a nyakamon, mi lehet az (esetleg nyirokcsomó)?

Figyelt kérdés
Először 3-4 hete vettem észre jobb oldalt, a tarkóm felé. Eleinte borsó nagyságú volt, de most kb akkora, mint z első ujjpercem. A kislányomnak születése óta van a tarkóján ilyen, de persze sokkal kisebb, és azt mondta anno a dokija, hogy csak nyirokcsomó, semmi gond vele, amíg nem nagyobb. Viszont az enyém nőtt, és néha fejfordításnál érzem is. most már csak januárban megyek el vele dokihoz, remélem addig nem fog még nőni. Valakinek volt hasonló, mit csináltak vele?
2010. dec. 18. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül begyulladva a torkod? A nyirokcsomó megnagyobbodás, a szervezetben lévő gyulladást jelzi. Állott vizes ruhával borogathatod, de előbb a gyulladást kell megszüntetni.
2010. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ugyanilyen. Elküldött a doki biztonság kedvéért vérvételre, de minden negatív volt. Aztán nem foglalkoztam vele többet, és néhány hónap alatt eltűnt magától.
2010. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEKEM MÁR 10 ÉVE VAN EGY KIS DUZZANAT A NYAKAMON DE NEMTOM MIAZ VOLTAM VELE VAGY 5 ORVOSNÁL ÉS CSAK VÉRVÉTELRE KÜLDÖTT AZ ORVOS A LELETBŐL MEG AZT ÁLLAPITOTTA MEG HOGY NEM LESSZ ELHALÁLOZÁS UGY HOGY NEMIS ÉRDEKEL SEMMI BAJOM MOSTMÁR NEMIS ÉRDEKEL
2010. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!