Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a hasam? Menjek el...

Mitől fáj a hasam? Menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Most múlt el a menszeszem, de a jobb petefészkemnél fájdalmat érzek amikor tornázok, vagy legugolok. Ez normális menstruáció után? Márciusban viszont bekerültem a sürgősségire, mert akkor is fájt a hasam, hasi ultrahangon megnéztek. Az orvos azt mondta h szerinte gyulladás. Azt mondta,hogy várjak meg egy menstruációt ha azután is érzek fájdalmat keressek fel nőgyógyászt. Az óta nem éreztem fájdalmat, csak most.

Még szűz vagyok, és még nem voltam nőgyógyásznál. Szűzen is megvizsgál az orvos, ha el kell mennem.

21/L


2012. máj. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy felfáztál? Az is szokott ilyet produkálni, hopgy gyulladás...

Amúgy érdemes lenne elmenni laborba, hogy minden rendben van e?

Ha nem akkor a házi orvos úgy is tovább küld.

2012. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nem vizsgál, anno engem se vizsgáltak meg.

2012. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért ne vizsgálnák meg! A szüzeknek (ne vedd sértésnek, Kérdező) is lehetnek problémáik!

Menj el a nődokihoz de feltétlen mondd el hogy szűz vagy még!

majd írd meg mi volt veled

2012. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3. válaszolónak! Szűz lányokat is megvizsgál a nőgyógyász.
2012. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, ez tényleg lehet v, gyulladás. Szűzen is meg tud vizsgálni a doki, óvatosan, egy ujjal, esetleg végbélen keresztül.
2012. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!