Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert jön vissza a hüvely...

Miert jön vissza a hüvely gomba ha ovszert hasznalok?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furan hangzik , de allandoan vissza jön , rendszeresen tisztalkodok , intim lemosot hasznalok.A baratommal csak ovszerrel szeretkezünk. Akkor mitöl van? nem ertem mar :(

2012. máj. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Tán kezelni kéne.
2012. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a valaszod , de kepzeld orvosnal is voltam es barmi volt mindig el is mentem .
2012. máj. 24. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

A hüvelygombát el lehet kapni úgy is, hogy valaki után mentél wc-re és neki az volt.

Lehet, hogy nincs rendesen kikezelve és azért jön vissza. De kb milyen időközönként jön vissza?

2012. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az intim lemosó nem csak a káros baktériumokat öli meg, de azokat is, amik védenék a hüvelyt.
2012. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-3 havonta altalaban , de most mar 1 honap utan vissza jött. Sehol sem ülök ra a Wcre csak itthon, Az intim lemosom pedig kamillas es nem tartalmaz semmi olyan anyagot elvileg ami megölne a hasznos bakteriumokat . de sosem lehet tudni persze
2012. máj. 24. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A tampontól!
2012. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!