Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az ami tényleg használ...

Mi az ami tényleg használ visszatérő hüvelygomba és visszatérő hüvelyi, méhszáj gyulladás ellen?

Figyelt kérdés
Az ég világon már mindent kipróbáltam, nőgyógyászok által felírt gyógyszereket, kúpokat, krémeket, betadine kúpot grapefriut illetve teafaolajas irrigálást, a grapefruitot ittam is, egy ideig használtak aztán megindult a folyás és vele együtt jött a gomba is...egyszóval mindent kipróbáltam...kérem olyan írjon, aki hasonló cipőben jár/járt mint én és tényleges tapasztalattal rendelkezik!

2012. máj. 23. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyenezekkel a problémákkal küzdök :) Dokihoz járok,szerencsére renes,mindig csinál tenyészetet is,de minden hónapban előjön ez a szar mensi előtt :( Páromat is állandóan kezelik,én is már mindenre odafigyelek mániákusan.Párom is jár urologushoz és megcsinálják nála a körülmetélést(kevesebb fertőzés mindkettőnknek és amúgy is szűkületes) 25évesek vagyunk,házasok már 4éve és babát szeretnénk,de így nagyon félek :(
2012. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Használt valakinek a korábban elhangzottakból valami?

Ha igen, mi?

Én is ebben a cipőben járok másfél 2 éve lassan :(

2017. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mivel látom, hogy már régen szóltak utoljára ehhez a kérdéshez, aki olvassa annak a következőt javaslom.

Én is több évig szenvedtem a havonta visszatérő hüvelygombától...már azt hittem a házasságom is rámegy, annyira megölte az imtimitást is. Egy fórumon másfél éve írtam egy dokinak, aki válaszolt, és tanácsolta, hogy keressem fel, mert valószínűleg krónikus hüvelygombás fertőzésem van.

Az orvos neve: Dr. Ujházy András. Budapesten rendel magánrendelőben.

1 hónapra lebontott táblázatot adott, elmagyarázta, mit, mikor és mennyit szedjek. Nem írt fel méregdrága gyógyszereket. Az elején kapszulás gyógyszert kellett szednem, és kúpozni 3 naponta. 5 hónap múlva már csak 5 naponta, 5 hónap múlva 10 naponta. Most 2 hetente kell 1 kúp éjszaka. Amióta felkerestem és elkezdtem a felírt kúrát, 100%-ig tünetmentes vagyok.

Mellette fogamzásgátló tablettát szedek (ami kockázati tényező),mégse újult ki.

Madarat lehetne fogatni velem, újra normális a szexuális életem és a mindennapjaim.

Az se érdekelne, ha életem végéig 2-3 hetente kúpoznom kellene...mert ez a legkevesebb.

A kúp keverős, bórsavas hüvelykúp. Eleinte együttlét után kennem kellett bóraxos kenőccsel is kívül-belül(szintén kikeverős).

Aki teheti keresse fel, én is 70 km-t utazok hozzá, de megéri.

2018. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!