Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vagyok elég rátermett?

Nem vagyok elég rátermett?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és elmentem megnézni a kínaiba egy A-s 82-est és kb 10 üzletből nem találtam egyet sem. Az egyik üzletben a gyerekrészleghez kellett mennem, de ott is nagyok voltak. Néha úgy érzem ez a kis mell hat ki az életemre azért nincs is barátom. Elárulom: a környezetemben egy kis mellű nő sincs, de máshol meg elég nőies vagyok. Mindig téma a nagy mell, de a kicsi soha nem az aktuális téma csak, hogy valaki deszka. Lehet, hogy egy kicsit prűd vagyok, de akkor is az a szomorú, hogy 62 kilósan 163 cm magasságommal nem találtam egyetlent se és még azzal jöttek elébem, hogy a gyerekrészlegen nézzem meg a magamra valót. Minden lány életében eljött a változás ideje mikor felnőtté lesz, de nem mindenkinek alakul úgy a teste, hogy az jó legyen. Bár kezdek ebbe beletörődni, de akkor is irritál az a tény, hogy kicsi és nem vehetek rá olyan ruhát, amit én akarok. A minap láttam egy csini csillogó ruhácskát csak egy gond vold: nmellben kissé tág volt és szó szerint lecsúszott a próba közben utána meg a tizedik után otthagytam az egészet... és még lehetne sorolnom.
2012. máj. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne csacsiskodj, a kis mell is csodaszép tud lenni:)

Nem a melled miatt fog beléd szeretni egy srác, hanem az egész lényed miatt:) Ha meg olyan ruhát akarsz venni, szerezz be egy szivacsos melltartót. Fel a fejjel:)

2012. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak néha nagyon kétségbe esett vagyok.
2012. máj. 24. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan. Tényleg nem mindenki a melleket nézi. És ha szép ruhákat akarsz, akkor varrathatsz is magadnak. És akkor még a szivacsos melltartó sem szükséges. A melltartó ügyben nincs tippem. Én sem szoktam találni magamnak megfelelőt. Elméletileg 70/a a méretem, de a 75/a is szorít egy kicsit. A mell alatti körméretem kicsi, úgyhogy a 80/a-t már meg sem próbáltam. A 70/b kicsit nagy, úgyhogy kéne keresnem egy 65/b-t. Vagyis nem vagy egyedül. Hidd el, hogy nem éri meg elkeseredni.
2012. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!