Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Nagyon fontos!...

Anonimiss kérdése:

Mitől lehet? Nagyon fontos! (női probléma)

Figyelt kérdés
Mitől lehet az, hogy napra pontosan megjött a menstruációm,de nagyon furcsa, barnás, sűrű az egész? Fogamzásgátlót szedek, tehát tényleg tudtam, mikor kell megjönni, még görcsöltem is két napig rendesen, de kb. csak ilyen fajta vérzés volt, semmi erős, pedig ez a második nap. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

2012. máj. 23. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott úgy lenni hogy "nehezen indul be".Olyankor csak barnás trutyi jön 1-2 napig,és az utolsó 1-2 napban jön rendes vér.De olyan is van hogy 5-6 napig élénkpiros cucc ömlik belőlem.Szóval,nem tudom mitől függ ez a dolog,de szerintem semmi bajod nincs.
2012. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)Elég megnyugtató, hogy van még ezzel más is így, ráadásul most már nekem is rendesen megvan.:)
2012. máj. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!