Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Ti hordtok ilyen...

Lányok/Nők! Ti hordtok ilyen betétet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ez a betét a Libresse Deo Fresh szárnyas betét, ami enyhén illatosított.

[link]


2012. máj. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én speciel semmilyen betétet nem hordok, max. néha tisztaságit. De az illatosított verziók nem is túl jók, sokaknál irritációt okoz az illatanyag.
2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt már ilyenem is, ugyanolyan, mint az összes többi:D
2012. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Már nem.Mikor elsőnek megjött sacc 2 évig hordtam,utána váltás.

[link]


Ez jó volt, mert a vér nem állt meg,hanem lement benne ilyen kis hálószerű lyukakon,és nem éreztem egész nap a vér szagot,meg nem volt kenődés és undi látvány.

Az illatosítottról én azt olvastam h rongálja a hüvely PH értékét,na meg hát tapasztalatom is volt vele..vér+illat=erős és furcsa szag.

Tamponra ha teheted válts át,vagy hord felváltva,mert a tampon kényelmesebb,megfelelő használat mellett nem fertőzés veszélyesebb mint a betét és szűzként is simán hordható,én is szűzként kezdtem el használni ;)

20/L

2012. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs erős illata, csak egy nagyon kicsi.
2012. máj. 23. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Én szoktam ilyet,1000-szer jobbnak vélem,mint az Always-t. Tényleg csak enyhén illatosított,de én nagyon szeretem. ;)
2012. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én Always-t használok 6 cseppeset de annyira folyik hogy előre is hátra is kell rakni,ez elég megbízható én ennél maradok:)
2012. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!