Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hordtok tisztasági betétet?

Ti hordtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam, pedig anya mindig vesz nekem is egy csomaggal, de mindig elfelejtem használni, így rengeteg tisztasági betét van a szekrényemben, mindenféle márkából... Szerintetek érdemes használni? Mik az előnyei? Milyen gyakran kell cserélni? Ha éppen nincs meg, akkor este is szoktál használni? 16/L
2012. ápr. 26. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Én nem.


30F

2012. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Napközben mindig használok, egy nap egyet.

Éjszaka nem nagyon szoktam.

2012. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én csak akkor, ha mnstruálok és tampont használok. A tampon be a hüvelybe, tisztasági betét a bugyiba. Valakinek eszébe se jutna tamponnal együtt betét, de én enélkül nem érzem elég biztonságosnak a tampont.
2012. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is csak ha megvan, és akkor is csak tamponhoz(ahogy az előző írta).
2012. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
12 éves korom óta mindennap :) Finom illata van,tisztának érzem mellette magam.Ha folyásom van külön jó.Ez nélkül én nem tudnék már létezni.
2012. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
1nap 1et kell használni,de lehet 2-t is.
2012. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nagyon sok volt a hüvelyváladékom, akkor napi 2-t elhasználtam.
2012. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Én csak nagyon ritkán használok. (Havonta kb 3at vagy annyit sem) Menzesz végén szoktam használni, mikor már csak egy kis barna van. Meg néha tampon mellé.

Szerintem nem kell túlzásba vinni a használatát. Előnye annyi van, hogy nem lesz a bugyid folyásos, de ha olyan is lenne sem gond, mert azt ki lehet mosni.

Ha úgy sem szoktad használni, akkor máskor mondd meg anyudnak hogy ne vegyen neked.

Ahogy írták, elég napi 1-2szer. Estére nem használom.

21 L

2012. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
anyukád tök jó fej :))
2012. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én napi szinten használom. A folyás ellen tökéletesen véd, nincs ragacsos érzés, és még az illata is jó. :)
2012. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!