Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hordtok tisztasági betétet?

Ti hordtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam, pedig anya mindig vesz nekem is egy csomaggal, de mindig elfelejtem használni, így rengeteg tisztasági betét van a szekrényemben, mindenféle márkából... Szerintetek érdemes használni? Mik az előnyei? Milyen gyakran kell cserélni? Ha éppen nincs meg, akkor este is szoktál használni? 16/L
2012. ápr. 26. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok folyásom van sajnos, szóval muszáj használnom, bár szeretem nagyon, így valószínűleg akkor is használnám, ha nem lennének folyás gondjaim. (Még mielőtt javasolnátok a nőgyógyászt: rendszeresen járok, a hüvelyváladékomat is többször vizsgálták már, sosem találtak se gombát, semmi más fertőzést, azt mondta a doki, hogy ez alkati dolog, és valószínűleg ha ez valaha változni fog, akkor az az első szülésem után fog bekövetkezni.)
2012. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is használok minden nap, általában 1-2-t. Én nagyon szeretem, főleg ha erősebb folyásom van, pl. peteéréskor, és menzeszkor is használok tampon mellett, és menzesz utolsó napjaiban is mikor nincs meg annyira csak ilyen pecsételős. Én nagyon szeretem. Estére nem szoktam.19L
2012. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem használok mert utálom. Számomra kellemetlen, hogy ha szeretkezni akarunk a párommal, akkor előtte el kell mennem a wc-re kivenni. Egy betétes bugyi mégsem izgató....
2012. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Napi egyet szoktam használni, kábé 13-14 éves korom óta. Jó az illata és jól érzem magam vele.

20/L

2012. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!