Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok normál méretű...

Használhatok normál méretű tampont úgy, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Már pár éve használok,de csak a kék fajtát (ob light days).Nem lesz baja így a hártyámnak?És ugye amikor bent van,megduzzad eléggé.Ki fogom tudni venni?
2009. jún. 28. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Használhatsz.
2009. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használhatsz. Én még o.b. super-t is használtam, mert annyira erős volt a vérzésem.


ugyanúgy szűz maradsz, mert a szüzességed nem a szűzhártya meglététől függ, hanem hogy járt-e már benned farok:D


egyik barátnőmnek kiskorában elszakadt a szűzhártyája(lovaglástól) és még se mondták rá hogy már nem szűz.


Nyugi, használd nyugodtan:)

2009. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
használhatsz persze előfordulhat h átszakad a szűzhártyád de te attól még szűzleszel:D
2009. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogyhogy átszakadhat?lehetséges ilyen?
2009. jún. 28. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Lehetséges! Van hogy valaki észre sem veszi mert nem is vérzik. De van olyan is , hogy együtt vagy egy fiúval és nem szakad át, ha elég rugalmas. Tök mindegy van e vagy nincs! Ha szükséged van nagyobb tamponra akkor használd nyugodtan.
2009. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi ne aggódj:)

nem hiszem, hogy normáltól átszakadna, de ha mégis, akkor is szűz maradsz! amúgy se veszed észre, hogy átszakítottad:D

a tamponra van szükséged nem a szűzhártyádra:D

de nyugi nem fog átszakadni.

2009. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!