Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek is ki...

Lányok, nők! Nektek is ki szoktak jönni a mellbimbótok körül szőrszálak?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, tiszta gnómnak érzem magam, mert a mellbimbóm körül mindig kijönnek szőrszálak amiket ki szoktam tépkedni. Nem vagyok már tini, 23 éves vagyok, ezért is furcsa a helyzet. Nem pihécskék, de nem is azok a 3 centis fekete szálak. Közötte.

2012. máj. 17. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Diétázni nem nagyon szeretnék :S 170/55 vagyok, de eddig soha nem diétáztam még. Sokat eszek és mindent.
2012. máj. 17. 19:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van, szőke hajam van alapból, így a szőröm is szőke, de van mikor kibújik egy kettő jó nagy fekete színű... :S engem is zavart, de a barátomat nem, így ez engem nem is nagyon érdekel, inkább az bosszant, hogy nagyon kicsik a melleim... :)

a köldökömnél viszont egy nagy darab barnás színű szőrszál volt, azt kihúztam már évekkel ezelőtt és azóta már egy csomó ugyanolyan színű nőtt vissza... :( nem lett volna szabad kihúznom... :(

2012. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd el egy ideig a cukrot, és kevesebb fehér liszteset egyét, csak magvas, teljes kiőrlésű legyen. Tutira javulni fogsz..


Én diétázok 160gr CH/nap, de ötször eszek és reggel eset kenyeret ( nem fehéret). Neked nem kell ezt a szigorút, csak a cukor és fehér lisztes dolgok helyett egészségeset egyél

2012. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megpróbálom!
2012. máj. 17. 19:57
 15/17 anonim válasza:

Nekem is van, nagyon utálom, de ha meglátom, kihúzom, és sokáig megint nincs. Nekem erős, fekete szőrszálak jönnek ki, de csak egy-kettő.


Ez van.


Illetve néha találok az alsócombomon, hosszú és fekete.


Vááááááá!

2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Leirna nekem valaki,mi is az IR?Sajnos a neten semmit nem talalok.Elöre is köszönöm.
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérésedre válaszóltam priviben, mert írtál.
2012. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!