Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek is ki...

Lányok, nők! Nektek is ki szoktak jönni a mellbimbótok körül szőrszálak?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, tiszta gnómnak érzem magam, mert a mellbimbóm körül mindig kijönnek szőrszálak amiket ki szoktam tépkedni. Nem vagyok már tini, 23 éves vagyok, ezért is furcsa a helyzet. Nem pihécskék, de nem is azok a 3 centis fekete szálak. Közötte.

2012. máj. 17. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes lenne egy hormon vizsgálatot kérned.

PCO-ra jellemző tünet a mellbimbó körüli szőrösödés.

2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
PCO vizsgálva lett, azt mondták, hogy elvileg nincs. Pedig én is erre gyanakodtam. Bár azt tudom, hogy a hormonjaim nem tökéletesek. De eddig nem tudtak rajta segíteni.
2012. máj. 17. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vannak,es a nök 50%-ak.Nem betegseg,nem kell mindjart betegsegre gondolni ha nincs mas tünet.En jobban szörös vagyok,a hormonjaim is rendben vannak,ez van.
2012. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
jaja sőt nekem még a talpam is szőrös néha
2012. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi, rendben. Emlékszem még az exem jegyezte meg fürdés közben hogy hűűű talált rajtam egy szőrszálat. Ezek szerint a korábbi barátnőinek vagy nem volt, vagy nem vette észre, mert ezt úgy mondta, mintha legalább egy tumort vélt volna felfedezni.
2012. máj. 17. 18:35
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, nagyon sokunknak van. Az exed meg eddig azért nem látott, mert más időben kiszedte.
2012. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az lehet. Én is mindig megpróbáltam elrejteni. Akkor biztos elfeledkeztem róla.
2012. máj. 17. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ott szőrök,sőt egészen a hasam aljáig nőnek+a melleim között :D
2012. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak :(
2012. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
IR-t nézték már? Annak a szőrösödés a tünete, de szigorú, hosszú diétával a szőrök mennyisége csökken és vékonyabb lesz. Nálam már 2 hónap diéta után van hatása!!!
2012. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!