Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vazelint tettem a tamponra,...

Vazelint tettem a tamponra, hogy könnyebben fel tudjam helyezni. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:37
 1/7 anonim válasza:
Reméljük nem...
2012. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet bajod. Ha nehézségeid vannak a tampon felhelyezésével, ne kenőcsöket, szereket használj. Válassz kisebb tampont, vagy használj betétet.
2012. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tampon ugye akkor kell, ha vérzel. Ha vérzel, akkor nem lehet száraz a hüvely és akkor nincs gond a felhelyezéssel. Ilyenkor jó megoldás a betét. Egyébként menstruáéció alatt sokkal nagyobb az esélye, hogy elkapj valami fertőzést, ne tetézd ezt azzal, hogy krémeket juttatsz a hüvelyedbe...
2012. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban lehet bajod tőle, ilyet ne csinálj máskor.

Fertőzésveszély!

2012. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne kend be semmivel a tampont, mielőtt feldugod.
2012. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem sikositót nyugodtan használhatsz, hiszen ha fertőzést okoz, ahogy itt irta valaki, akkor mire is lehetne használni???
2012. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!