Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell enni hogy 1-2 nappal...

Mit kell enni hogy 1-2 nappal hamarabb múljon el a menstruációm?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt eszel, amit akarsz, a menzeszed idejét nem befolyásolja.
2012. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! hány éves vagy? elvileg hormonokkal lehet, de a tinik esetében nem szerencsés. tudom, nem az igazi, de használj tampont. nekem egyszer pont erdeisuliba jött volna meg, de szerencsémre nem így lett. ez a bizonyítéka, hogy agykontrollal is lehet "szabályozni". de ha már megvan, nemtudom, használ-e. elvileg citrommal lehet kicsit kitolni, bár kinek mi válik be ...

15/L

2012. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ülj bele a fürdőkádba!Ennyi az egész:D legalábbis nekem a medencénél nyáron működött.. :D-akkor csak én voltam abban a medencébenxdd

16/L

2012. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ugye tudod,hogy az nem vmi egészséges? ...

Szerintem semmit se lehet ellene tenni.

2012. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti ha beleül a meleg vízbe akkor tovább fog neki tartani,ráadásul nem is egészséges,semmit ne tegyél,esetleg egyél sok citrusfélét de minek akarod eltolni,ne szedj hormont mert nagyon nem egészséges
2012. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a citrom segít benne. Igyál citromos vizet és egyél citrusféléket. Esetleg ha strand miatt akarod eltolni akkor a tampon a jó megoldás.
2012. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Főmufti válasza:
tampont
2012. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én azt hallottam hogyha a mensturációd első pár napjában töményen facsart citromlevet iszol 4-5 napra letudod rövidíteni, vagy sok edzéssel (hasizom,felülés) + igyál nagyon sok folyadékot!

meleg fürdőt énsem ajánlom mert attólcsak jobban megjön vagy ha már elmúlt újra megjöhet 1-2napig

2012. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!