Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az utolsó menstruációm...

Ha az utolsó menstruációm Április 7. én volt meg, mikorra kell várnom a következőt? (lehet hülye kérdés, csak nem tudom, hogy ezt hogy kell számolni)

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a ciklusod, általában az első menzesznaptól 28 napot számolnak, de akkor már meg kellett volna jönnie, én az utolsótól számolom a 28-at , mert úgy jön ki így az holnapra esne.
2012. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 28 nap a "tankönyvi ciklus" hossza.

21 és 36 nap között teljesen normális. Amíg fiatal vagy, az ettől való időnkénti kilengés se gond.

Most jársz a 34. napon.


A ciklust az első vérzéses naptól a következő menstruáció első napjáig számoljuk (a következő menszesz első napja már nem számít bele).

Ha holnap megjönne neked, akkor ez a ciklusod 34 napos volt.


Pont április 7-én jött meg nekem is utoljára. :)

Ajánlom figyelmedbe a ciklus.hu oldalt. Online menszesz naptár. Felviheted az adataid, és ha elég ciklust rögzítesz, akkor egy idő után elég pontosan megjósolja, hogy mikor számíthatsz a következőre.

Még e-mail értesítő is van.

2012. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh ertem, csak az a baj, hogy nem tudom hany napos a ciklusom.. De most majd megfigyelem..:) bar jobb lenne ha nem tudnam meg.. De ha megis akkor legalabb mar ezt is tudom.. De elegge sok az a 36 nap, nem is tudtam.. Koszonom szepen, hogy leirtatok!!!

Akkor neked mar meg jott ebben a honapban?? Egyebkent 19 eves vagyok.

2012. máj. 11. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:

19 vagy és eddig sose érdekelt, hogy mikor fog megjönni? :-O

Fura. El nem tudom képzelni, hogy ne tudjam legalább körülbelül, hisz arra készülni kell. Vagy eddig tablettát szedtél?


Érdemes vezetni a ciklusodat, hisz ebből tudhatod, ha bármi baj van. Ha túl rövid, vagy nagyon hosszú, akkor nem biztos, hogy van peteérésed, ami később a gyerekvállalásnál óriási probléma.


Egyébként nem, nekem még nem jött meg a hónapban, de ennek is szurkolok. Gyereket szeretnénk.


28/N

2012. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tavaly vesztettem el a szuzessegem, es igy nem nagyon foglalkoztatott es utana egy darabig baratom sem volt mert kulfoldre koltozott, es tudtam korulbelulre tavaly.. De a mostani februar miatt csuszott, es sokat hallottam h ennyi napos annyi napos, bekavart, egyebkent en is azert szoritok h ne jojjon meg nekem, eddig meg semmi. Es neked is nagyon szurkolok!!!! :) :)
2012. máj. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!