Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért száradt ki a mellbimbóm?

Miért száradt ki a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem, biztos h nem vagyok terhes. kb 1 hete észrevettem, hogy az egyik mellbimbóm és a környéke száraz tapintású lett,kirepedezett kicsit azután, miután egyszer egy nap melltartó nélkül voltam pulcsiban. egyszer bekentem testápolóval, de nem segített. mostmár a másik is olyan. vannak ezek a kis mirigy-féleségek, nem jut eszembe a nevük, kis kitüremkedések a mellbimbó-udvaron, nekem olyanok mindig voltak, tudom h ártalmatlan, de mintha a mellbimbóimon is lennének.
2012. ápr. 28. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet allergia is. És igen lehet a pulóvertől.

Melltartó nélkül nem kéne..Nem csak azért kell hogy megemelje a melleid, hanem véd is. Nekem ugyan ez volt a bajom. Volt egy mosószer amire allergiás voltam, és mivel viszonylag nagy, és feszes melleim vannak, gondoltam minek melltartó, úgyis szépen állnak. Másnap reggelre tiszta száraz volt mind a két mellbimbóm. Nem tulajdonítottam neki túl nagy dolgot, gondoltam majd elmúlik. Nem túl el. Egy idő után (kb. 1 hónap) már a kezeim is viszkedtek, a lábam, minden. Ekkor jöttünk rá, hogy a mosószernek valamelyik összetevőjére lettem allergiás.

Mosószert váltani lehet, csak épp fölösleges, mert nem lehet tudni, hogy pontosan mire vagy allergiás. Ezért marad a csöcskabát!:)

25/l

2012. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, de lehet attól is, hogy száraz a bőröd, vagy esetleg ha voltál (de remélem nem voltál) szoláriumban, akkor lehet ezektől is. Sokan nem is tudják, hogy a bőr miktől tud csak igazán kiszáradni. egyszer hiába kened be, kenni kell minden este. nem egyszer, hanem többször. legalább 1 hónapig folyamatosan!

előző voltam.

2012. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem voltam szoliban, meg mindig hordok melltartót, most az egyszer nem vettem fel. mosóporra érzékenységet nem tapasztaltam még, meg hát a melltartó is ugyanazzal van mosva, mint a pulóver.


meg ez elég gáz, de hát anonim az oldal, szóval pár napja a barátom szájjal közelítette meg a melleimet, nem tartott sokáig, de gondolom a nyál is szárít valamelyest, még erre is gondoltam...


nagyon kellemetlen, mikor kenem be, a krém alatt is érzem h száraz és hámlik :S

2012. ápr. 28. 01:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a probléma. A barátod mosson fogat, mert lehet, hogy fertőzést kaptál. A nyál nem szárítja ki a mellbimbód, az én párom sokszor szokott "közelíteni oda", és amiatt még sosem száradt ki.
2012. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem h bármi fertőzése lenne, nem volt büdös se a szája egyáltalán (előtte ettünk pedig, de rágózott) :DD és a nyál meg köztudottan tele van baktériumokkal, illetve szárít is, szóval ki tudja... de egyébként tényleg nagyon keveset csinálta... és már előtte kezdődött, mikor felvettem a pulcsit melltartó nélkül
2012. ápr. 28. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhességtől is lehet, nekem akkor volt ilyen. Csinálj tesztet!
2012. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
100%, hogy nem vagyok terhes : )
2012. ápr. 28. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmi tanácsot nem fogadsz meg, mindenre azt mondod, hogy biztosan nem, tuti nem, nem így volt...

Így mégis hogyan vársz segítséget?

Járj utána, menj el orvoshoz aztán kész!

2012. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez csak találgatás, a válaszolók és az én részemről is, ők sem orvosok. azt meg csak tudom h terhes vagyok-e...
2012. ápr. 29. 00:13
 10/10 anonim válasza:
48%

LoL azt mondod, biztos nem fertőzés, mert "NEM volt büdös a szája - de köztudott hogy a nyál tele van bacikkal."

Csöppent ellentétes állításokat írtál, nem gondolod?

Valóban rengeteg baktérium él a szádban, ennek nagy része a normál flóra része, ugyan akkor nem feltétlen okoz kellemetlen szájszagot.

Abszolút értelmetlennek találom, hogy kikéred az emberek tanácsát, de mindenre azt mondod Ez tuti nem.

Akkor ne kérdezz. Ha nem múlik el fordulj szakorvoshoz. Valóban nem tudhatod anonimitással övezve kinek milyen végzettsége van. Ennyi. Az orvosi ellátás ingyenes. Vedd igénybe.

2014. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!