Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert szaradt ki a mellbimbom...

Miert szaradt ki a mellbimbom es a kornyeke?

Figyelt kérdés

Jellenleg 5 honapos kismama vagyok es par napja felfigyeltem hogy kivan szaradva a mellbimbom korul az udvar,vagy minek hivjak.

3-naponta zuhanyozok,es olyan tusfurdot hasznalok amitol a borom sima es puha,akkor miert van ez?A terhesseg miatt?


2010. jan. 4. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mitől van, de durva, hogy csak 3 naponta zuhanyozol.
2010. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pontos okot nem tudom, de nekem is nagyon ki van száradva.Szerintem terhesség alatt ez sűrűn előfordul...
2010. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fújjj,három naponta zuhanyozol csak,ez nagyon durva!!!!Minden nap kell,főleg azzé,hogy ott alul tiszta legyél!Napközben így is átszoktam magam törölni intim törlőkendővel!A kérdésedre válaszolva,ez normális,fürdés után kend be testápolóval!25 hetes km
2010. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!