Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok. Kb.2...

34 hetes kismama vagyok. Kb.2 hónapja a bal mellbimbóm száradt ki,1 hete pedig a jobb. Mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Nem merem semmivel sem kenegetni, ugyanis a várandós könyvekben szigorúan kérik ennek kerülését, hogy vegyi anyagok ne kerüljenek a tejcsatornákba.
2009. okt. 21. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is volt hasonló tünetem a 20.héttől kezdve.Sőt,nekem viszketett és hámlott is róla a bőr.Én most 35 hetes vagyok és magától elmúlt.Ne aggódj miatta,az orvosom is azt mondta,hogy ez normális és el fog mulni.
2009. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mellvédő krémekben nincs vegyi anyag,azért hagyhatod a cicin a szoptatás előtt is!Sztem azzal bekenheted.
2009. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyel buzacsiraolajat naturaboltban, az 100%-os termeszetes olaj, en is azzal kenem mar a legelejetol es semmi jele a kiszaradasnak, nincs benne semmi vegyi dolog, nem szabad nem kellni szerintem es a dokim ezt ajanlotta, nekem bevalt.
2009. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, de viszketés, hámlás nálam is volt már. A védőnő mondta, hogy nyugottan bekenhetem valamilyen jobb ápoló krémmel. Foreveres Aleo Verás krémet használok, nem rendszeresen, hanem alkalomszerüen.
2009. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én testápolóval és nivea baby Oilal kenem minden nap magam. Egy perset sem volt száraz a bőröm. Ajánlom neked is.

34km

2009. okt. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az AloeVera terméket ajánlóhoz csatlakozva én is csak bátorítani tudlak, hogy egésszen nyugodtan kend be AV termékkel. Én, akár milyen röhejesen is hangzik, annak a szájfényét használtam erre. Vettem is belőlet néhányat, mert nagyon barátságos áron hozzá lehet hutni. Az igazság az, hogy mint utólag kiderült még a szülés utáni kellemetlen aranyérre is nagyon jó. :)))
2009. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok hasznos választ! Péntek óta kenegetem 100%-os tiszta mandulaolajjal, és kezd rendbe jönni. Nagyon örülök, hogy leírtátok a tapasztalatokat, megnyugodtam, hogy jó minőségű dolgokat nyugodtan használhatok:):):)
2009. okt. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!