Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használók! Miért...

Betétet használók! Miért szeretitek a betét? Hogyan cseréltek úgy, hogy ne zörögjön, meg ne legyen nagyon hangos?

Figyelt kérdés
Életkort is írhattok.
2012. ápr. 25. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell azt szégyellni ha zörög? Ez is az élet és a nőiesség természetes része!
2012. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Tampont nem tudok feldugni magamnak, de nem is akarnék. Szerencsére már kevésbé zörgős borítást csinálnak rá. Úgy teszem a táskámba, hogy a széleit a borításnak levágom, így szinte semmi hangja nincs, nem annyira gáz máshol cserélni.
2012. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Az túlzás, hogy szeretem, de a tampont sem szeretem jobban.

Úgy próbáld meg cserélni, hogy jó gyorsan lehúzod, így kevésbé "zörög".


Amúgy vannak olyan nők, akik nem használhatnak tampont. Nekik kizárólagos módon marad a betét.

És akinek problémája van az a betéten szerintem jobban látja, hogy milyen/mennyi a vérzése.

2012. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon ritkán használok tampont (ha úszok, vagy ha edzésre, versenyre megyek).

Szóval alapvetően betétes vagyok. Igazából lelki oka van, egész egyszerűen megnyugtat, hogy nagy és kívül van, meg látom a két szememmel, hogy mennyire telt meg. Ezért szeretem.


Zörög, amikor cserélem. Persze, hogy zörög. De elárulom más lányoknak is. Én is már nem egy vécéfülkéből hallottam zörgést, mégsem röhögtem ki a kilépő csajt.

Nem férfivécében cserélem.

Itthon-kit érdekel, anyu, húgom, ikertesóm tudják, hogy megvan, meg nekik is van.

Barátnőknél-tudjuk egymásról mikor van meg, ők is szoktak.

Nyilvános helyek (suli, pláza, stb.)-más nők vannak bent, hol érdekli őket?


Fiú az max a pasim akinek a jelenlétében cserélek, de hát ő úgyis tudja, ha megvan nekem.


20/L

2012. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az utolsóval. Ki a fenét érdekel, ha zörög? Engem biztosan nem, ha egy budiból ilyet hallok. Következő héten meg én mensizek. Na és?! Teljesen természetes dolog. A budi papír tépése is zörög mégsem zavar senkit.

Inkább a betétet kedvelem, mert tamponnal már számtalanszor eláztam, soha nem tudom mennyire telik meg, mennyit bír még. Nekem ez túl nagy stressz. Sportra, edzésre használok, arra az 1, 1,5 órára.

2012. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én betétet használok, de nem szeretem, csak még fiatal vagyok a tamponhoz. Én általában már itthon 'kinyitom' a betétet, hogy ne ott zörögjön, ahol éppen cserélek, de máskülönben nem nagyon érdekel, hogy zörög. Persze, én is hallom ha valaki betétet cserél, mert amikor leszedjük a használt betétet a bugyiról, az természetesen hanggal jár, de max. annyi jut eszembe, hogy 'Jé, neki is pont megvan.' Meg mivel általában nagyon kevés a vérzésem, ezért suli előtt, és suli után szoktam cserélni, bár csak ritkán, mert nem igazán higiénikus.
2012. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%
Szia én teljes mértékben betétes vagyok.Régen használtam tampont de nem egészséges.A betétnél meg minden kijön aminek kell.Azt szeretem.27L
2012. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Én sem szeretem tampont. Betétnél látom, h mennyi telt meg, tamponnál volt már h edzésnél eláztam :S
2012. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
A betét azért jobb mert a tamponnal vissza nyomod a már bomlásnak induló vért és nem engeded távozni. A mai betétek nem nagyon hangosak én Allways éjjeli betétet használok ami csak egy kicsit zörög főleg ha felállsz vagy leülsz. Ha szerinted a mostani betétek zajosak elmondom neked hogy most 30 éve még nem voltak betétek csak vatta meg ... rongy, a rongy általában használt gyerek pelenka volt. Amit ugye cserélni sem annyira lehetett. A suliba nem cseréltünk. Csak úgy tudtunk nem átázni ha nejlonnal csomagoltuk be magunkat ami persze nagyon zörgött , főleg ha a csendes osztályba a táblához mentél mindenki hallotta hogy recs recs recs, minden lépésnél zörgött de senki nem kacagott ki, még a fiuk se...
2012. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!