Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős fehér folyásom van,...

Erős fehér folyásom van, lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
Már kb. azóta van ez, mióta először megjött (3-4 éve). Általában fehér vagy átlátszó, és nyúlós. Kezd egyre jobban zavarni, hogy mindig tisztasági betétet kell hordanom, mert különben kissé eláztatja a bugyimat, ami nem túl komfortos érzés. Mit javasoltok? Van itt valaki, akinek ugyanez (volt) a problémája?

2012. ápr. 24. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem rossz szagú, és a puncidat nem csípi, vagy nem viszket, akkor normális.
2012. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez biztat: nekem is ilyen volt tinédzserként, aztán 18 éves korom körül már nem jött annyi.
2012. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem csíp, és nem is viszket, ha van betét, de a szaga nem a legjobb... :/

Meg például strandon is nagyon zavar, amikor egy ideig nem megyek vízbe, de érzem, hogy nedves vagyok.

2012. ápr. 24. 14:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rossz szaga van, akkor orvoshoz kell menned. Első voltam.
2012. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet bárminek is jó szaga, ami "onnan" jön? :S

Egyébként tegyük fel, hogy ez egészséges folyás. Szerintetek egy pasit zavar az, ha belenyúl a bugyimba és érzi? Vagy az zavaró lehet, hogy mindig tiszt.betétet viselek?

2012. ápr. 26. 15:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de az a véleményem, ha a Te pasid zavarja, akkor nem érdemel meg Téged!!! A folyás a nőiesség velejárója. Egyébként attól nem kell kellemetlen szagúnak lennie, hogy a puncidból folyik ki.
2012. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tisztasági betétet csak akkor hordj, ha az a bugyi amit reggel felveszel, estig nem bírja ki.
2012. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát a nadrágomat nem áztatná át, de a bunyimat igen és ez zavar. Ezért hordok tisztaságit. Egyébként a szagát távolról csak akkor szoktam érezni, ha rendes szappannal mosdok ''odalent'', de mostanában tusfürdőt használok.
2012. ápr. 26. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
A második válasz kivételével az összes választ én írtam. Szerintem csak sima meleg vizet használj a puncid tisztítására.
2012. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 -Andy- válasza:
En is ezzel a problemaval kuzdok, es az orvosok sem tudnak segiteni, mar vagy 5-szor voltam nogyogyasznal(2-nel),a kezelestol a folyas enyhult,aztan ugyanolyan lett mint a tablettak elott.Heti 1 koromviragos huvelyoblites nem art,es utanna legalabb egy dadbig tisztanak erzem magam.Ha talalsz valamit ami segit, IRJ!
2012. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!