Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól döntöttem? Folyásos...

Jól döntöttem? Folyásos problémámmal kapcsolatban. (részletesebben lent! )

Figyelt kérdés

16/L fehér folyásom van, ami van hogy darabos, fehér vagy átlátszó. használok always desreet-et, de rendkívül zavar. elhatároztam, hogy elmegyek nôgyógyászhoz. a menzeszem miatt máj. 7.-ére kértem idôpontot... szûz vagyok. elôször megyek és izgulok, de rendesen... anyámmal nagyon rossz a viszonyom, szal persze, hogy nem tud róla...

jól tettem, hogy ez miatt bejelentkeztem?

normális válaszokat/véleményeket kérnék a bajomra! elôre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszol. :)



2012. ápr. 22. 19:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Rendben feltétlenül megírom!!! :)

és köszönöm a jókívánságokat!!!! sokat számít.... : D

2012. ápr. 24. 06:30
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Én igen rossz tapasztalatokat szereztem a nöi nögyógyászokkal, sokkal durvábbak, mint a férfiak, és mellesleg elég nagy arányban leszbikusak is.
2012. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Elsôre lehet, hogy jobb lett volna, de ô is csak egy idegen, úgy, mint a férfi!!

Juuj, hát reméljük több ilyen "élményed" nem lesz....! :)

2012. ápr. 24. 14:16
 14/17 anonim ***** válasza:

"mellesleg elég nagy arányban leszbikusak is."


Micsoda???? ?


Micsoda hülyeségeket írsz! Azért, szerencsére az egészséges irányúltságú emberek még nagy többségben vannak, így akkor a ffi orvosok álló farokkal ujjaznak téged??

2012. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Végül a nagy esõben elmentem.... kicsit vártam a dokira, de kiderült, hogy ez normális... semmi bajom! :)

Az orvos egyébként nagy rendes, diszkrét doki volt. És egyátalán nem paráztam annyira, mint gondoltam... az asszisztens, aki az elején mogorva volt kicsit (nem velem, jól letolt egy lány, hogy miért nem kért idôpontot), nagyon normális, rendes volt, mikor bementem!

Volt pár kérdés, egy villámgyors vizsgálat... (a doki csak kívûlrôl nézett meg, nem tartotta indokoltnak a tejes nôgyógyászati vizsgálatot!) kész is voltam! :)

2012. máj. 10. 14:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök, hogy nincs semmi bajod, és tiszta szívből kívánom, hogy soha ne is legyen!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jókívànságaidat.... tényleg.. nagyon jól esik!! :-) Hasonló szépeket és jókat kívánok neked is! :-D
2012. máj. 12. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!