Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól döntöttem? Folyásos...

Jól döntöttem? Folyásos problémámmal kapcsolatban. (részletesebben lent! )

Figyelt kérdés

16/L fehér folyásom van, ami van hogy darabos, fehér vagy átlátszó. használok always desreet-et, de rendkívül zavar. elhatároztam, hogy elmegyek nôgyógyászhoz. a menzeszem miatt máj. 7.-ére kértem idôpontot... szûz vagyok. elôször megyek és izgulok, de rendesen... anyámmal nagyon rossz a viszonyom, szal persze, hogy nem tud róla...

jól tettem, hogy ez miatt bejelentkeztem?

normális válaszokat/véleményeket kérnék a bajomra! elôre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszol. :)



2012. ápr. 22. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
2012. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jól teszed!!

Inkább menj el és derüljön ki hogy egészségesen mentél hiába, mint hogy esetleg ne menj el amikor probléma van.

Izgulnod felesleges. Minden rendben lesz.

2012. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszed, ha elmész. Legalább megismered milyen a nőgyógyásznál, és kapsz egy csomó jótanácsot is, hogy mire figyelj.
2012. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jól teszed, könnyen lehet, hogy valami fertözésed van. De mindenképpent jobb, ha orvos látja, mert több olyan dolog van, amit ha nem kezeltetsz, akkor késöbb nagy bajod lehet belöle.


Igazán félned nem kell, az orvosnak viszont mindenképpen mondd meg elöre, hogy szüz vagy. (Ugyan valószinü, hogy megkérdezi, de jobb, ha elöre mondod). ODa fog figyelni, hogy lehetöleg ne legyen az egész túl kellemetlen.


Minden jót kivánok, de idegeskedj.

2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
85%

Igen, nagyon jól teszed, hogy elmész, ez felelősségteljes viselkedésre vall. :-)

Aggodalomra semmi ok, valószínűleg valami kis fertőzésed van, amit akárhol elkaphattál, kapsz rá kúpot vagy kenőcsöt és ennyi. Az előttem szóló tanácsát mindenképpen fogadd meg, és mondd meg a dokinak, hogy szűz vagy, és azt is, hogy most vagy először nőgyógyásznál, így óvatosabban fog megvizsgálni is. (na nem mintha a nem szűz lányokkal keményen bánnának... :-)) ) A vizsgálat mindössze pár perc, és egyáltalán nem fáj.

Sok sikert! :-)

2012. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon okosan cselekedtél! Sok lány példát vehetne Rólad, csak sajnos sokan nem becsülik az egészségüket!
2012. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :D
2012. ápr. 23. 06:51
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

én mindenképpen női dokihoz mennék első alkalommal, mert sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a kitárulkozás is elötte, mint egy idegen férfi elött.

Feltehetőleg empatikusabb is hiszen nem csak orvos, hanem nő is, aki átélhette azokat a problémákat, amivel hozzá fordulsz, nem csak könyvből tanulta, mint ffi kollegái.

Ma már vannak elegen női orvosok, ha keresel, akkor biztosan találsz.

2012. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából válogatni nagyon nem akartam, csak legyek rajt túl... legyek egészséges... és szûnjön meg ez a folyás! Biztosan találtam volna nôt is... de ezen nem gondolkodtam mikor idôpontot kértem személyesen! akkor még egy kicsit bizonytalan is voltam, hogy mit keresek én itt...

Azért köszönöm a tanácsot!! :D

2012. ápr. 23. 15:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem minden a legnagyobb rendben lesz! Majd írd meg légy szíves, mit mondott a doki! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!