Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombara mi a jo?

Huvelygombara mi a jo?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve kuszkodok vele es ellene és már 3dokinal is voltam! amig a kupokat es huvelytabblettakat szedtem és helyeztem fel kb 2hetig birta! mostmar annyira suru valami folyik a huvelyembol es van is bent a huvelyembe, hogy borzaszto! teafaolajat probaltam nem sok sikerrel! valaki mondjon valamit! mivel lehetne eltuntetni?

#Huvslygomba
2012. ápr. 20. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak hüvelygombára vizsgáltak és kezeltek?

Lehet cukorbetegség vagy candida, amin nem segít a kúp.

Illetőleg: tudomásom szerint a hüvelygomba nem okoz sűrű váladékot, tehát vagy nem gombád van (volt tenyésztés?) vagy nem csak az, hanem egy bakteriális felülfertőződés is.


További kérdések, hogy használsz-e intim lemosót, törlőkendőt, állandóan tisztasági betétet, mert ez mind okozhatja. Illatos wc-papír is felejtős. Ráülsz-e idegen wc-re? Mert nem szabad. A családtagok közül nem fertőz-e vissza valaki, akár a párod szex közben (neki nincs tünete, de ha nem kezelték ki, akkor 100%, hogy fertőzött), vagy egy nő, aki elkapta tőled és a kádban, wc-n visszafertőz.

Továbbá hogyan mosod a bugyikat (magas hőfokon kell és fertőtleníteni sem árt) és mennyire nejlon, amit hordasz? 100% pamut kellene, szellős nadrággal, a harisnyát egy időre felejtsd el, és a nadrág is inkább pamut legyen, vagy nagyobb részben pamut.

2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És még egy: ha fog.gátlót szedsz, a mostani levél befejezése után mondj le róla örökre...
2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kondor Judit ***** válasza:
Szia!Szerintem keress fel egy természetgyógyászt nem mindig a gyógyszerek a hatásosak,+méregtelenítés,biztos,hogy gomba?
2012. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a következőtől mult el, én is csodálkoztam. adtak nekem egy aloe verás zöld dobozú krémet, asszem az FLP cégtől. na abból kellett kinyomjak darabokat és hűtőbe tegyem, hogy összeálljon, mint egy kúp. és azt használtam hüvelykúpnak
2012. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A méregtelenítést inkább ne eröltesd, többet árt, mint használ, és akkor már nem csak gombád lesz.
2012. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok raadasul inzulinos! csinaltak tenyesztest is! utoljara pimafucin kremet kaptam raes pimafucin tablettat! elotte klion d 100tablettat es tinidazol tablettat! elotte gynoflor tablettat! parom is kezelve van es alig sot nem is elunk ezmiatt nemi eletet mar lassan!
2012. ápr. 20. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit az orvos felír, ha megvizsgál!!!
2012. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Ez a krém az, amit az egyik válaszoló irt! És tényleg, nagyon jó! Érdemes beszerezni. Nem csak nőgyógyászati problémákra jó, hanem minden másra, pl. sebekre stb.. De ha van otthon Aloe Vera növényed, annak a levét is felhasználhatod!

2012. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!